اقامت و ثبت شرکت درارمنستان
اخذ اقامت ارمنستان برای هر فرد از اعضای خانواده بصورت جداگانه صورت می گیرد و بر خلاف اکثر کشورها اگر قصد اقامت ارمنستان به همراه خانواده  دارید باید برای خود و سایر اعضای خانواده تان بصورت جدا جدا اقدام به اخذ اقامت نمایید. اقامت ارمنستان برای مدت طولانی (بیش از 4 ماه) نیاز به دلیلی موجه خواهید داشت که دو مورد از رایج ترین شرایط برای اخذ موافقت اقامت سازمان مهاجرت ارمنستان، تحصیل در ارمنستان و ثبت شرکت در ارمنستان است. اگر به عنوان دانشجو به ارمنستان خواهید آمد پس نگران اخذ اقامت ارمنستان نباشید چون به نحوی عاری از مشکل با اقامت شما در ارمنستان (برای طول مدت تحصیل) موافقت خواهد شد ولی اگر دانشجو نیستید باید زمینه ای را فراهم کنید تا اقامت شما را درارمنستان توجیه کند. اگر شما ایرانی ارمنی تبار باشید با سه ماه اقامت در ارمنستان امکان این وجود دارد که با درخواست اقامت دائم  شما در ارمنستان موافقت شود ولی اگر این شرایط را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق ثبت شرکت در ارمنستان برای مدت نامحدودی شرایط قابل قبول برای درخواست اقامت ارمنستان  خود را فراهم آورید. شما با ثبت شرکت در ارمنستان می توانید بدون مشکل و پس از زمانی حدود 25 روز کاری، اقامت ارمنستان  را به مدت یک سال دریافت کنید و پس از دو الی چهار بار تمدید این اقامت (سه تا پنج سال اقامت در ارمنستان) و دانستن زبان ارمنی (خواندن و نوشتن) درخواست اقامت ارمنستان را به مراجع مربوطه تسلیم  کنید.
 
در مجموع، با دریافت اقامت ارمنستان می توانید مانند شهروند ارمنستان باشید. در کشور ارمنستان  پس از تمدید حداکثر 5 سال از اقامت ارمنستان، می توانید پاسپورت ارمنی دریافت کنید و مانند یک شخصیت ارمنی با دنیای بیرون ارتباط  برقرار کنید.خارجیان متقاضی دریافت اقامت ارمنستان،پس از اتمام 2 روز از ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت مدارک ثبت،توسط وکلای ما مراحل دریافت اقامتشان انجام میگیرد.مزایای اخذ پاسپورت و اقامت ارمنستان ، تردد در بیشتر کشورهای اروپا و آمریکا (پس از درخواست صدور روادید) و ورود به خاک کشورها بدون اخذ ویزا می باشد.متقاضیان اخذ اقامت از کشور ارمنستان میتوانند براحتی با ثبت شرکت در ارمنستان از اقامت ارمنستان نیز استفاده نمایند.برخی از مواردی که در زمینه اخذ اقامت ارمنستان وجود دارد توانایی انجام کار بدون محدودیت ، توانایی تحصیل رایگان ، توانایی ثبت شرکت تجاری و  خدماتی ، قابلیت افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از کلیه امکانات رفاه اجتماعی همانند یک شهروند ارمنی میباشد. از بزرگترین مزایای دریافتاقامت ارمنستان نسبت به سایر کشورها که صاحب آمار بالای مهاجرتی از طرف ایران هستند این است که مهاچران ایرانی توسط خدمات مهاجرتی موسسه  ما ، براحتی و به صورت قطعی پس از گذشت زمانی کوتاه صاحب اقامت دائم ارمنستان خواهند شد.حضور متقاضیان یکبار برای انجام معاینات پزشکی(عدم اعتیاد)در کشور ارمنستان ضروری است.
ثبت شرکت در ارمنستان
ارمنستان کشور دوست و همسایه شمالی ایران است بنابراین دسترسی به ارمنستان هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان پذیر خواهد بود. با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید براحتی از امکاناتی که بدلیل تحریم ها در ایران بوجود آمده است رهایی یابید یکی از این امکانات که از طریق ثبت شرکت در ارمنستان بوجود می آید امکان گشایش حساب بانکی شخصی و شرکتی و با ثبت شرکت در ارمنستان امکان دریافت مستر کارت و ویزا کارت میباشد. با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید بدون محدودیت برای خود و اعضاء خانواده تان اقامت ارمنستان را دریافت نمایید.
مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان
 
مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان 2 روز کاری است که مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان از ثبت شرکت و یا موسسه در ایران بسیار  کمتر است.
 
 
مزایای ثبت شرکت در ارمنستان
 
با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید ملک ، آپارتمان ، خودرو و یا هر چیز دیگر را به نام خود خریداری نمایید.
لازم به توضیح است هزینه های زندگی در کشور ارمنستان بسیار پایین تر از ایران است.
مزیت اصلی دیگر ثبت شرکت در ارمنستان ، حضور مستقیم شما در کنار وکلای ما در ایروان در تمام مراحل ثبت شرکت در ارمنستان خواهد بود
و صدها مورد دیگر که در روند حضور شما در ارمنستان با آن آشنا خواهید شد.
 
 
مراحل و چگونگی ثبت شرکت در ارمنستان
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ارمنستان
 
1: آدرس حقوقی
در ابتدا متقاضی ثبت شرکت در ارمنستان بایستی مکانی جهت انجام فعالیت اقتصادی خویش انتخاب نماید که باید به صورت توافق نامه محضری  میان شخص صاحب شرکت و مالک یک ملک خصوصی تنظیم گردد، آدرس محل به عنوان آدرس حقوقی در اسناد شرکت ثبت می شود. پس از آن جهت دریافت اسناد مربوط به اجاره و ثبت دولتی به اداره کاداستر مراجعه می شود.
 
2: نامگذاری شرکت
برای ثبت نام شرکت به اداره ثبت دولتی (رجیستر) مراجعه و تعداد 5 الی 6 نام مورد نظرارائه، که پس از کنترل و بررسی نام های موجود (در صورت نبود نام مشابه در سیستم نامگذاری شرکتی سراسری ارمنستان) یکی از نام ها انتخاب و ثبت می گردد. تنظیم اساسنامه شرکت نیز با مشاوره و درخواست صاحب شرکت در اداره ثبت دولتی انجام می پذیرد.
 
3: گشایش حساب بانکی و صدور گواهی های بانکی
بدین منظور و به جهت گشایش حساب بانکی به اسم شرکت بایستی به بانک مورد نظر اعم از بانکهای ارمنستان و بانکهای خارجی در ایروان مراجعه شود. پس از آن از بانک تقاضای صدور برگ گواهی اسناد مزبور برای ثبت شرکت در ارمنستان الزامی می باشد.
 
4: داشتن روادید اقامت در ارمنستان
قابل ذکر است که شهروند خارجی در صورتی می تواند مقام مدیریت شرکت را داشته باشد که دارای روادید اقامت یک ساله معمولی باشد. (روادید موقت کوتاه مدت قابل قبول نیست)، در غیر این صورت مدیر شرکت باید شهروند ارمنستان باشد .

 

ثبت شرکت در اداره ثبت دولتی ارمنستان:

با در دست داشتن مدارک ذکر شده به اداره ثبت دولتی مراجعه که در آنجا تعداد و مشخصات سهامداران و میزان سهم هر کدام از آنان اعلام می شود. (تعداد سهامداران می تواند از یک تا ...باشد). تنظیم اساسنامه شرکت در آن اداره صورت می پذیرد که در این مرحله مدیر شرکت نیز بایستی مشخص شود (چنانچه مدیر شهروند خارجی باشد بایستی ترجمه رسمی گذرنامه ارائه شده و همچنین ترجمه گذرنامه های سهامداران اتباع خارجی لازم است).

ثبت در ادارات مالیات و تامین اجتماعی ارمنستان :
متقاضی ثبت شرکت به اداره مالیات منطقه ای که شرکت در آن ثبت شده است مراجعه و با تکمیل فرم مربوطه، کد مالیاتی دریافت مینماید.پس از ارائه مدارک، مهلت 30 روز بایستی برای ثبت شرکت و باز کردن پرونده به اداره تامین اجتماعی مراجعه شود. در صورت دیرکرد به پرداخت جریمه از سوی متقاضی منجر خواهد شد.

 

دریافت مهر شرکت، تکمیل حساب بانکی جهت برداشت، دفتر ثبت مالیاتی ارمنستان:
پس از دریافت کد مالیاتی، جهت سفارش ساخت مهر به اداره مربوطه (که متقاضی از سوی اداره ثبت معرفی می شد) رفته و به دنبال آن برای تکمیل حساب بانکی به منظور انجام برداشت های مورد نظر جهت انجام هزینه های شرکت، به بانک مراجعه خواهد نمود.
 
 
اداره گمرک ارمنستان: 
 
 
پس از دریافت دفتر ثبت مالیاتی (ماشین صندوق حساب) از اداره مالیات، جهت دایر کردن پرونده و ثبت در سیستم گمرکی سراسری به منظور صادرات-واردات کالاها و ترخیص آنها به اداره گمرک مراجعه می شود.

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.